ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Теодор Свиленов Димитров НУИ " Проф. Веселин Стоянов" град Русе 1 80 1
2 Антон Николаев Ненов ОУ "Любен Каравелов" град Русе 1 75 2
3 Димитър Емилов Христов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 75 2
4 Радостина Руменова Воденичарова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 75 2
5 Христомир Десиславов Георгиев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 75 2
6 Яница Иво Цанева ОУ "Любен Каравелов" град Русе 1 75 2
7 Искрен Диянов Иванов  СОУ "Васил Левски" град Русе 1 70 3
8 Кристиян  Красимиров  Петров СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 70 3
9 Лилия Борисова Ангелова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 70 3
10 Михаил Александров Николов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 70 3
11 Павел Силвиев Антонов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 70 3
12 Станислав Илиянов Иванов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 70 3
13 Ванеса  Иванова  Тодорова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 65 4
14 Виктория Димитрова Великова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 65 4
15 Габриела Цветелинова Ботева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 65 4
16 Галиана Чавдарова Къснеделчева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 65 4
17 Ева Йорданова  Атанасова СОУЕЕ "К. К. Философ" град Русе 1 65 4
18 Евгения Руменова Чиликова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 65 4
19 Елица Бисерова Куцарова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 65 4
20 Ивайло Бориславов Иванов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 1 65 4
21 Йоана Красимирова Моцева СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 65 4
22 Кристина Радославова Христова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 65 4
23 Никола Росенов Велев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 65 4
24 Рашиде Мюретин Селим ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 65 4
25 Симона Симеонова Младенова СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 65 4
26 Юлиана Йотова Андрианова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 65 4
27 Александра Георгиева ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 60 5
28 Александра Мартинова Йорданова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 60 5
29 Александър Стефанов Стефанов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 60 5
30 Валентин Дианов Тамахкяров СОУ "Възраждане" град Русе 1 60 5
31 Валентин Яворов Маринов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 60 5
32 Виктория Пламенова Петрова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 60 5
33 Виктория Юлиянова Йорданова "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 1 60 5
34 Вяра Симеонова Симеонова СОУ ”Христо Ботев” град Русе 1 60 5
35 Габриела Стилиянова Георгиева ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 60 5
36 Гергана Атанасова Атанасова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 60 5
37 Даниел Мартинов Маринов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 60 5
38 Димана Радославова Батанова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 60 5
39 Елена Мирославова Гатева I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 60 5
40 Емилиано Калоянов Маринов СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 60 5
41 Калоян Яворов Чорбаджиев СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 60 5
42 Лилия Константинова Касабова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 60 5
43 Михаил  Пенчев  Василев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 60 5
44 Младен Даниел Димитров СОУ "Възраждане" град Русе 1 60 5
45 Никол Красимирова Бъчварова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 60 5
46 Пламен Ясенов Шейтанов I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 60 5
47 Пламена Огнянова Горанова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 60 5
48 Филип Сергеев Чекалкин I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 60 5
49 Александър Радостинов Красимиров ОУ "Олимпи Панов" град Русе 1 55 6
50 Александър Тодоров Няголов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 55 6
51 Асен Емилов Нейков I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 55 6
52 Боян Валентинов Иванов  СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 55 6
53 Валентин Валентинов Барбуков ОУ “Любен Каравелов” град Русе 1 55 6
54 Велислава Калоянова Кънчева I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 55 6
55 Виктор Велизаров Гарвалов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 55 6
56 Виктор Ивов Попов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 55 6
57 Вихра Любомирова Македонска СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 55 6
58 Даниел Мирославов Гордошов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 1 55 6
59 Дея Иванова Иванова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 55 6
60 Деян Иванов Иванов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 55 6
61 Емилия Георгиева Георгиева СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 55 6
62 Иван Климентов Христов СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 55 6
63 Ивана Христова Георгиева ОУ "Олимпи Панов град Русе 1 55 6
64 Лилия Чавдарова Димова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 55 6
65 Никол Георгиева Георгиева ОУ "Любен Каравелов" град Русе 1 55 6
66 Николай Стефанов Илиев ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 55 6
67 Петър Владимиров Иванов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 55 6
68 Преслав Веселинов Банков ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 55 6
69 Преслав Страшимиров Нанков ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 55 6
70 Радослав Ивайлов Цонев СОУ "Възраждане" град Русе 1 55 6
71 Теодора Веселинова Димитрова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 55 6
72 Надежда Иванова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 55 6
73 Ангел Тодоров Шеев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 50 7
74 Ванеса Владиславова Иванова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
75 Виктор Валентинов Иванов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 50 7
76 Виктор Николаев Неделчев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 50 7
77 Габриела Пламенова Пенчева СОУ "Васил Левски" град Русе 1 50 7
78 Георги Златимиров Казлачев СОУ "Възраждане" град Русе 1 50 7
79 Дамян Светославов Раев СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 50 7
80 Джесика Мирославова Георгиева ОУ "Олимпи Панов град Русе 1 50 7
81 Димитър Деянов Георгиев СОУ "Възраждане" град Русе 1 50 7
82 Елица Христова Перкова ОУ "Олимпи Панов град Русе 1 50 7
83 Иван Дилянов Димитров ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
84 Ивона Иванова Ивова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 50 7
85 Ивона Мартинова Маркова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 50 7
86 Калоян Божинов Миленов  ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
87 Пламена Миленова Петкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
88 Пламен Георгиев СОУ "Васил Левски" град Русе 1 50 7
89 Преслава Пламенова Пенчева СОУ "Васил Левски" град Русе 1 50 7
90 София Мирославова Карамфилова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
91 Теодора Тодорова Раева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 50 7
92 Християна Антонова Недялкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 50 7
93 Божидар Тодоров Петков I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 50 7
94 Белослав Деянов Йорданов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 45 8
95 Бирсен Илханова Исмаилова ОУ "Олимпи Панов град Русе 1 45 8
96 Виктор Мирославов Димитров СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 45 8
97 Виктория Русланова Русева СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 45 8
98 Владислав Пламенов Станев ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
99 Галена Калоянова Величкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
100 Даниела Любенова Наумова СОУ "Възраждане" град Русе 1 45 8
101 Димитър Арнаудов Емилов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
102 Екатерина Димитрова Александрова СОУ "Възраждане" град Русе 1 45 8
103 Ирина Миленова Замфирова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 45 8
104 Кристина Георгиева Колева СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 45 8
105 Любена Деянова Любомирова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 45 8
106 Моника  Николаева  Кабаиванова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 45 8
107 Моника Мариелова Иванова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
108 Никол Георгиева Манчева СОУ "Васил Левски" град Русе 1 45 8
109 Петър Иванов Пеев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 45 8
110 Рая Бисерова Асенова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 45 8
111 Светослав Свиленов Ананиев СОУ "Васил Левски" град Русе 1 45 8
112 Симона Минкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
113 Сияна Иванова Цветелинова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 45 8
114 Шенай Ялчън Шезаи СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 45 8
115 Аслъ Мустафов Мустафов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 40 9
116 Богдан Любомиров Капнилов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 40 9
117 Борис Ивайлов Дървеняшки СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 40 9
118 Виктор Владимиров Димов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 1 40 9
119 Георги Николаев Даскалов ОУ "Иван Вазов"  Русе 1 40 9
120 Денислав Живков Соленков ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 40 9
121 Десилава Венциславова Петрова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 40 9
122 Йоана Юлиянова Йорданова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 40 9
123 Калина Каменова Йорданова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 40 9
124 Константин  Йорданов  Йорданов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 40 9
125 Лучия Сержо Саркисян СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 40 9
126 Марина Веселинова Йорданова СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 1 40 9
127 Мартин Бориславов Коджабашев СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 40 9
128 Мартин Валериев Велизаров СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 1 40 9
129 Ния Нейкова Нейкова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 40 9
130 Пресиана Павлова Попова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 40 9
131 Яна Христова Христова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 40 9
132 Александра Пламенова Иванова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 35 10
133 Александра Сашева Вълчанова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 35 10
134 Анастасия Георгиева Златинова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 35 10
135 Виктор Атанасов Халаджов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 35 10
136 Виктор Ивелинов Великов I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 35 10
137 Виктория Петрова Стойчева СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 35 10
138 Даниел Ванев Методиев ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 35 10
139 Дария Искренова Веселинова НУИ "Проф.Веселин Стоянов" град Русе 1 35 10
140 Дилес Динчер Хамди СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 35 10
141 Димитър Цветанов Великов ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 35 10
142 Димитър Златанов Дамянов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 35 10
143 Йоана Стоянова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 35 10
144 Любомира Бисерова Тодорова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 1 35 10
145 Михаил Георгиев Данев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 35 10
146 Памела Янкова Георгиева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 1 35 10
147 Тома Павлов Траянов СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 35 10
148 Александра Николаева Славова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 30 11
149 Диман Десиславов Рачев СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 30 11
150 Маламир  Радославов  Радев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 30 11
151 Мартина Пламен Михайлова ОУ "Тома Кърджиев" град Русе 1 30 11
152 Преслава Николова Змеева "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 1 30 11
153 Рая Цветанова Христова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 1 30 11
154 Даниел Даниелов Лазаров СОУ "Васил Левски" град Русе 1 25 12
155 Едис Орханов Арунов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 25 12
156 Ивайло Светлинов Минев ОУ "Отец Паисий" град Мартен 1 25 12
157 Мария Ангелова Колева СОУ "Васил Левски" град Русе 1 25 12
158 Миглена Господинова Господинова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 25 12
159 Синем Сунаева Ибрямова ОУ "Иван Вазов" град Русе 1 25 12
160 Валентин Яворов Кирилов СОУ "Васил Левски" град Русе 1 20 13
161 Георги Ивов Иванов СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 20 13
162 Селин Сурай Нихат СОУ "Йордан Йовков" град Русе 1 20 13
163 Ема Свиленова Григорова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Ряхово 1 15 14
164 Ксения Стелиянова Македонска  СОУ "Христо Ботев" град Русе 1 15 14
165 Десислава Светлинова Стоянова СОУ "Васил Левски" град Русе 1 10 15