ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Йордан Василев Петков ОУ "Любен Каравелов" град Русе 2 100 1
2 Мария Александрова Кирилова СОУ "Възраждане" град Русе 2 100 1
3 Теодор Теодоров Ковачев ОУ "Любен Каравелов" град Русе 2 100 1
4 Вероника Емилова Малчева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 2 95 2
5 Дзиаци Ванг НУИ "Проф. Веселин Стоянов" град Русе 2 95 2
6 Дочо Радославов Иванов СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 95 2
7 Ивайло Миленов Димитров СОУ "Йордан Йовков" град Русе 2 95 2
8 Константин Ивов Георгиев ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 95 2
9 Малвина Пламенова Стоянова ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 95 2
10 Мирослав Цветелинов Ботев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 2 95 2
11 Симеон Петров Кулев ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 95 2
12 Галина Герасимова Димитрова ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 90 3
13 Даниел Александров Паскалев СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 90 3
14 Мадлен Тонева Тодорова СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 90 3
15 Радостина Валериева Бачева СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 90 3
16 Стефан Йорданов Димитров СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 90 3
17 Милена Красимирова Никколова СОУ "Васил Левски" град Русе 2 90 3
18 БорисВеселинов Искренов ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 85 4
19 Велина Красимирова Коева СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 85 4
20 Виктория Бориславова Славчева СОУ "Найден Геров" град Варна 2 85 4
21 Нели Любомирова Манджарова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 85 4
22 Радин Веселинов Радев СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 85 4
23 Симеон Венциславов Неделков ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 85 4
24 Теодор Руменов Русев СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 85 4
25 Боян Ясенов Гатев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 80 5
26 Десислава Велизарова Великова СОУПНЕ “Фридрих Шилер”  град Русе 2 80 5
27 Десислава Георгиева Георгиева ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 80 5
28 Елица Димитрова Чернакова СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 80 5
29 Карина Иванова Минева ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" град Русе 2 80 5
30 Мария Христова Метева ОУ "Любен Каравелов" град Русе 2 80 5
31 Тома Валентинов Апостолов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 2 80 5
32 Александър Йорданов Йорданов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 75 6
33 Ангел Ангелов Йорданов СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 75 6
34 Божидар Евгениев Недялков ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 75 6
35 Веселин Ганчев Ганев СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 75 6
36 Гергана Емануилова Георгиева НУИ "Проф. Веселин Стоянов" град Русе 2 75 6
37 Гергана Йорданова Йорданова ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 75 6
38 Гергана Росенова Стойчева ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 75 6
39 Камен Ивайлов Ангелов ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 75 6
40 Мартина Димитрова Пенчева ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 75 6
41 Преслав Светлинов Димитров ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 75 6
42 Станислав Цонев Григоров I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 75 6
43 Теодор Йорданов Дудев СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 75 6
44 Тонислав Данаилов Симеонов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 75 6
45 Ясен Яворов Димитров СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 75 6
46 Преслав Светлинов Димитров  ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 75 6
47 Ален Андреев Владимиров СОУ "Васил Левски" град Русе 2 75 6
48 Антоанета Тихомирава Петкова СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 70 7
49 Бела Бориславова Тотева ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 70 7
50 Велислав Ивов Хайгъров СОУ "Възраждане" град Русе 2 70 7
51 Емилиян Драгомиров Димитров I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 70 7
52 Лора Искренова Иванова СОУ "Възраждане" град Русе 2 70 7
53 Мария Славчева Йорданова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 2 70 7
54 Мартин Валентинов Тодоров ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 70 7
55 Никола Георгиев Иванов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 70 7
56 Радимира Петрова Петрова НУИ " Проф. Веселин Стоянов" град Русе 2 70 7
57 Ростислав Тихомиров Гордеев ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 70 7
58 Симеон Борисов Въжаров ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 2 70 7
59 Симеон Симеонов Цветков СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 2 70 7
60 Симона Димитрова Димитрова СОУЕЕ "Св.Константин - Кирил Философ" Русе 2 70 7
61 Яница Яворова Александрова ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 70 7
62 Рая Пламенова Хайнаджиева СОУ "Възраждане" град Русе 2 70 7
63 Александър Бориславов Братоев ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 65 8
64 Велина Мирославова Недева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 2 65 8
65 Виктория Боянова Пенева ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 65 8
66 Дебора Любомирова Петрова СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 65 8
67 Елеонора Венелинова Молнар СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 65 8
68 Йоана Иванова Петрова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 65 8
69 Йоанна Пламенова Костадинова I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 65 8
70 Леа Адрианова Златарска СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 2 65 8
71 Никола Красимиров Антонов I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 65 8
72 Огнян Огнянов Игнатов СОУЕЕ "Св.Константин - Кирил Философ" Русе 2 65 8
73 Пресияна Владимирова Манева НУИ " Проф. Веселин Стоянов" град Русе 2 65 8
74 Станислава Цветелинова Димитрова СОУ "Възраждане" град Русе 2 65 8
75 Теодор Дилянов Атанасов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 65 8
76 Теодора Миленова Йорданова ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 65 8
77 Тодор Живков Стоянов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 65 8
78 Явор Красимиров Тоджаров ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" град Русе 2 65 8
79 Ян Олегович Червинский I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 65 8
80 Криста Стефанова Мънгова СОУ "Васил Левски" град Русе 2 65 8
81 Борис Бориславов Вълчанов СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 60 9
82 Вероника Михайлова Иванова ОУ "Любен Каравелов" град Русе 2 60 9
83 Георги-Майер Митков Хубенов ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 60 9
84 Даниел Ивелинов Панайотов СОУ "Й. Йовков" град Русе 2 60 9
85 Илизар Антонов Маринов СОУ "Йордан Йовков" град Русе 2 60 9
86 Калина Йорданова Андонова ОУ "Любен Каравелов" град Русе 2 60 9
87 Мартин Мирославов Михайлов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 60 9
88 Цветелина Иванова Миланова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 2 60 9
89 Анакин Али Ърфан  СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 2 55 10
90 Даниел Александров Филев СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 55 10
91 Дария Димитрова Петрова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 2 55 10
92 Есра Ержан Ибрахим ПЧСОУ "Леонардо да Винчи" град Русе 2 55 10
93 Ива Ивова Дамянова ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 55 10
94 Цветомир Венциславов Томов ОУ “Любен Каравелов” град Русе 2 55 10
95 Волен Божидаров Кръстев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 50 11
96 Гергана Симеонова Симеонова СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 50 11
97 Даниел Николаев Генчев ОУ "Тома Кърджиев" град Русе 2 50 11
98 Даниел Николов Чампоев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 2 50 11
99 Ивайла Ивова Антонова СОУ "Христо Ботев" град Русе 2 50 11
100 Ирен Хайри Хай ОУ "Иван Вазов" град Русе 2 45 12
101 Калоян Веселинов Костадинов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 45 12
102 Лилия Антонова Стоянова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Ряхово 2 45 12
103 Мерил Ахмед Мехмед СОУ "Васил Левски" град Русе 2 45 12
104 Александър Росенов Дяков СОУ "Възраждане" град Русе 2 40 13
105 Георги Димитров Георгиев ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 40 13
106 Даниела Пламенова Петкова СОУЕЕ "Св. Константин - Кирил Философ" град Русе 2 40 13
107 Нели Ивайлова Минчева ОУ "Тома Кърджиев" град Русе 2 40 13
108 Павел Пламенов Стоянов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 2 40 13
109 Ремзи Илгинов Рушидов СОУПНЕ "Фридрих Шилер"  Русе 2 40 13
110 Роберт Ариан Ексюзян ОУ “Любен Каравелов” град Русе 2 40 13
111 Руя Айдънова Шамси СОУ "Васил Левски" град Русе 2 35 8
112 Бранимир Бисеров Христов СОУ "Йордан Йовков" град Русе 2 25 9
113 Никос  Дмитрий  Попсулис СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 2 20 10
114 Бурчин Кемалова Юмерова ОУ "Олимпи Панов" град Русе 2 0 11