ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Теодора Росенова Велева СОУЕЕ "Св. Константин - Кирил Философ" град Русе 3 120 1
2 Никола Стефанов Зангов ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 115 2
3 Калоян Миленов Дянков ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 110 3
4 Георги Калоянов Миланов ОУ "Братя Миладинови" град Русе 3 105 4
5 Миряна Бойкова Иванова СОУ "Възраждане" град Русе 3 105 4
6 Василен Петков Петков ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 95 5
7 Даниел Ивелинов Иванов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 95 5
8 Радослав Павлов Братованов ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 95 5
9 Ростислава Крумова Хаджирадкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 95 5
10 Димитър Росенов Чапаров  СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 90 6
11 Иво Калинов Гьошков СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 90 6
12 Манол Александров Банев ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 90 6
13 Петьо Невелинов Недев ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 90 6
14 Асен Огнянов Патенов I ОУ "Отец Паисий" град Русе 3 85 7
15 Бояна Георгиева Карапасева СОУ "Васил Левски" град Русе 3 85 7
16 Весела Стоянова Михайлова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 85 7
17 Деян Даниел Джумалийски ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 85 7
18 Илиян Светлинов Станев ОУ "Олимпи Панов" град Русе 3 85 7
19 Камен  Кирилов  Делибалтов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 85 7
20 Константин Пламенов Митев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 85 7
21 Михаела Стоянова Стойчева СОУ "Йордан Йовков" град Русе 3 85 7
22 Пресиян Тихомиров Петев СОУ "Васил Левски" град Русе 3 85 7
23 Стела Христова Дамянова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 85 7
24 Александра Светославова Василева ОУ "Любен Каравелов" град Русе 3 80 8
25 Веселина Ивелинова Няголова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
26 Виктория Димитрова Христова  ОУ "Никола Обретенов" град Русе 3 80 8
27 Деан Красимиров Даскалов ОУ "Христо Смирненски"  кв. Долапите 3 80 8
28 Красимир Здравков Пеев СОУ "Св Климент Охридски"  град Борово 3 80 8
29 Кремена Красимирова Иванова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 3 80 8
30 Мария Светозарова Йолова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
31 Мария Андрианова Райкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
32 Михаил Данаилов Тонев СОУ "Христо Ботев" град Русе 3 80 8
33 Николай Николаев Дудев ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
34 Николай ТихомировТодоров ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
35 Преслав Ангелов Петров ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 80 8
36 Радослав Владиславов Николов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 3 80 8
37 Симона Мартинова Ненкова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 3 80 8
38 Александра Галева Папазова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 75 9
39 Александър  Тодоров  Желязков СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 75 9
40 Александър-Борис Николаев Синабов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 75 9
41 Десислава Георгиева Ганчева ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 75 9
42 Йоана Ангелова Агаларова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 75 9
43 Йоана Пламенова Петракиева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 75 9
44 Калоян Евелинов Енчев СОУ "Васил Левски" град Русе 3 75 9
45 Кристиан Христов Когелов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 75 9
46 Ния Красенова Неделчева СОУ "Св. Кл. Охридски" град Борово 3 75 9
47 Петър Мирославов Кънев СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 3 75 9
48 Свилен Росенов Стоянов ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 75 9
49 Цветомир Георгиев Йорданов ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 75 9
50 Александра Андрианова Райкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 70 10
51 Ангел Видков Ризанов СОУ "Христо Ботев" град Русе 3 70 10
52 Владислава Владимирова Василева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 70 10
53 Галимир Галинов Костадинов СОУ "Васил Левски" град Русе 3 70 10
54 Йордан Иванов Богаев СОУ "Васил Левски" град Русе 3 70 10
55 Кристина Огнянова Ангелова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 70 10
56 Максим Николаев Йорданов НУИ "Проф. Веселин Стоянов" град Русе 3 70 10
57 Марина Мартинова Дуковска ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 70 10
58 Николина Даниелова Димитрова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 70 10
59 Александър Александров Йорданов СОУ "Васил Левски" град Русе 3 65 11
60 Виктор Любомиров Ховсепян СОУ "Христо Ботев" град Русе 3 65 11
61 Георги Георгиев Петров СОУ "Васил Левски" град Русе 3 65 11
62 Дебора Бориславова Петрова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 65 11
63 Ивайло Ивов Илиев СОУ "Христо Ботев" град Русе 3 65 11
64 Ивелин Маринов Димитров  СОУ "Васил Левски" град Русе 3 65 11
65 Магдалена Константинова Дюлгерова СОУ "Възраждане" град Русе 3 65 11
66 Михаела Венциславова Георгиева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 65 11
67 Свилен Валентинов Кочев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 65 11
68 Симона Димитрова Заркова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 65 11
69 Тедора Ростиславова Иванова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 65 11
70 Тихомир Пламенов Минев ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 65 11
71 Анита Цветомирова Великова СОУЕЕ "Св. Константин - Кирил Философ" град Русе 3 60 12
72 Ива Ивайлова Гаврилова ОУ "Любен Каравелов" град Русе 3 60 12
73 Калоян Пламенов Иванов  "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 3 60 12
74 Мария Мирославова Личева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 60 12
75 Мартин Неделчев Мицов СОУ "Любен Каравелов" град Русе 3 60 12
76 Несрин Ведатова Наимова  ОУ "Никола Обретенов" град Русе 3 60 12
77 Николай Евгениев Тодоров СОУ "Васил Левски" град Русе 3 60 12
78 Росица Ромеова Тачкова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 60 12
79 Ростислава Павлова Гецова ОУ "Христо Смирненски" квартал Долапите 3 60 12
80 Александър Ангелов Пенчев ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 55 13
81 Илайда Илханова Юсменова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 3 55 13
82 Кристиана Павлова Маркова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 55 13
83 Михаела Мирославова Милкова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 55 13
84 Габриела Антоанетова Владева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Ряхово 3 50 14
85 Димитър  Николаев  Тодоров СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 50 14
86 Евгения Руденкова Йорданова НУИ " Проф. Веселин Стоянов" град Русе 3 50 14
87 Илиян Свиленов Стефанов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 3 50 14
88 Радост Здравкова Маринова СОУ "Васил Левски" град Русе 3 50 14
89 Арзу Бюлент Мехмед СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 3 45 15
90 Диана Антонова Христова ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 45 15
91 Елизабет Драгомирова Денева ОУ "Никола Обретенов" град Русе 3 45 15
92 Емре Февзиев Васвиев СОУ "Васил Левски" град Русе 3 45 15
93 Християна Стоянова Крумова  ОУ "Никола Обретенов" град Русе 3 45 15
94 Христомир Георгиев Върбанов СОУ "Възраждане" град Русе 3 45 15
95 Арзу Неджет Тейкова СОУ "Йордан Йовков" град Русе 3 40 16
96 Венелин Ивайлов Симеонов ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 40 16
97 Емилия Валентинова Николаева ОУ "Никола Обретенов" град Русе 3 40 16
98 Диляра Турай Ефраим СОУ "Васил Левски" град Русе 3 35 17
99 Елина Люсеинова Папазян ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 35 17
100 Даниел Емилов Мерджанов ОУ "Тома Кърджиев" град Русе 3 30 18
101 Кирил Георгиев Николов  "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 3 30 18
102 Преслав Сергеев Булгурджиев  "Св. Св. Кирил и Методий" село Николово 3 25 19
103 Виктория Евгениева Калайджиева ОУ "Иван Вазов" град Русе 3 15 20