ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Максимилиан Ростиславов Георгиев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 4 120 1
2 Виктор Ивайлов Кожухаров ОУ "Братя Миладинови" град Русе 4 115 2
3 Матю Петков Машков ОУ "Иван Вазов"  град Русе 4 115 2
4 Калина Огнянова Христова СОУ "Васил Левски" град Русе 4 110 3
5 Калоян Диянов Радославов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 110 3
6 Боян Константинов Тодоров  СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 105 4
7 Мартин Бисеров Куцаров ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 105 4
8 Преслав Павлинов Зарков  ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 105 4
9 Биляна Емилова Инджева СОУ "Любен Каравелов" град Русе 4 100 5
10 Виктор Валериев Николаев ОУ "Васил Априлов" град Русе 4 100 5
11 Георги-Венцислав Пламенов Пенев ОУ "Никола Обретенов" град Русе 4 100 5
12 Йордан Илиянов Илчев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 100 5
13 Йордан Миленов Йорданов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 100 5
14 Мартина Радостинова Илиева I ОУ "Отец Паисий" град Русе 4 100 5
15 Михаела Колева ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 100 5
16 Михаил Димитров Димов СОУ "Възраждане" град Русе 4 100 5
17 Павел Бисеров Софронов СОУЕЕ "Св.Константин - Кирил Философ" град Русе 4 100 5
18 Антон Галинов Георгиев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 95 6
19 Виктор Рафаилов Исаев СОУ "Васил Априлов" град Русе 4 95 6
20 Ирина Николаева Иванова ОУ "Васил Априлов" град Русе 4 95 6
21 Кристиян Валентинов Петков СОУ "Васил Левски" град Русе 4 95 6
22 Мартин Ангелов Александров ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 95 6
23 Никол Свиленова Владева ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 95 6
24 Никол Красимирова Кръстева  ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 95 6
25 Павлин Павлинов Василев СОУ "Васил Левски" град Русе 4 95 6
26 Панайот  Николаев  Кошаров СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 95 6
27 Слави Свиленов Пенчев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 95 6
28 Антонио Петров Бончев СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 90 7
29 Георги Георгиев Тодоров ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 90 7
30 Емилиян Емилиянов Русев СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 90 7
31 Йоан Йорданов Димитров СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 90 7
32 Лъчезар Венциславов Стойчев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 90 7
33 Михаил Пламенов Гавраилов СОУ "Васил Левски" град Русе 4 90 7
37 Християн Йорданов Йорданов СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 90 7
34 Валентино Руменов Кожухаров ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 85 8
35 Даниел Валентинов Йорданов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 85 8
36 Мартин Недялков Неделчев ОУ "Васил Априлов" град Русе 4 85 8
38 Никола Валентинов Кънчев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 85 8
39 Павел Калоянов Цонев ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 85 8
40 Павлин Богомилов Копанков СОУ "Васил Левски" град Русе 4 85 8
41 Велислава  Искренова Веселинова ОУ "Любен Каравелов" град Русе 4 80 9
42 Габриела  Ивова  Петрова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 80 9
43 Георги Миленов Календжиев I ОУ "Отец Паисий" град Русе 4 80 9
44 Ина Валентинова Енева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 80 9
45 Кристиан Богданов Мицов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 80 9
46 Павел Стефанов Петров СОУ "Христо Ботев" град Русе 4 80 9
47 Преслава Пламенова Петрова СОУ "Възраждане" град Русе 4 80 9
48 Стела Стефанова Топалова СОУ "Васил Левски" град Русе 4 80 9
49 Александър Веселинов Иванов ОУ "Олимпи Панов" град Русе 4 75 10
50 Антоан  Свиленов  Коев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 75 10
51 Борис Анатолиев Пахомов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 75 10
52 Борислава Бориславова Бойчева I ОУ "Отец Паисий" град Русе 4 75 10
53 Вилена Димитрова Василева СОУ "Възраждане" Русе 4 75 10
54 Емил Красимиров Настев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 75 10
55 Лорена Илианова Милева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 75 10
56 Петър  Ивелинов  Петров СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 75 10
57 Теодор Мартинов Карастоянов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 75 10
58 Христо Пламенов Янашков ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 75 10
59 Цветан Деянов Пенелски ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 75 10
60 Александра Руменова Георгиева ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 70 11
61 Джем Турал Агуш СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 4 70 11
62 Ебру Айсун Ремзи ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 70 11
63 Захари Веселинов Йорданов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 4 70 11
64 Кристина Мартинова Георгиева СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 4 70 11
65 Моника Драгомирова Денева ОУ "Никола Обретенов" град Русе 4 70 11
66 Онур Нуридин Нури СОУПНЕ “Фридрих Шилер”  град Русе 4 70 11
67 Васил Венелинов Николов ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 65 12
68 Радослав Ивайлов Иванов ОУ "Олимпи Панов" град Русе 4 65 12
69 Симона Николаева Кичукова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 65 12
70 Стефани Стефанова Янева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 4 65 12
71 Виктория  Димитрова Лазарова ОУ "Васил Априлов" град Русе 4 60 13
72 Даниел Николаев Трифонов СОУ "Васил Левски" град Русе 4 60 13
73 Памела Красимирова Даскалова ОУ "Христо Смирненски"  кв. Долапите 4 60 13
74 Симона Миленова Михова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 4 60 13
75 Александрина Енчева Енчева ОУ "Иван Вазов" град Русе 4 55 14
76 Илислав Маринов Илиев ОУ "Олимпи Панов град Русе 4 50 15
77 Берин Кемалова Юмерова ОУ "Олимпи Панов" град Русе 4 45 16