ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Цветелина Цветозарова Стефанова  СОУЕЕ "К. К. Философ" град Русе 5 145 1
2 Симона Веселинова Веселинова МГ "Баба Тонка" град Русе 5 130 2
3 Даниел Петров Петров МГ "Баба Тонка" град Русе 5 125 3
4 Мартин Пламенов Колев СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 5 120 4
5 Петър Петров Йорданов СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 5 120 4
6 Никола Златимиров Казлачев МГ "Баба Тонка" град Русе 5 115 5
7 Тео Емил Татеосян ОУ "Иван Вазов" град Русе 5 115 5
8 Елиязар Гавраилов Ганчев МГ "Баба Тонка" град Русе 5 110 6
9 Максим Чавдаров Къснеделчев МГ "Баба Тонка" град Русе 5 105 7
10 Теодор Григоров Недев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 5 105 7
11 Георги Пламенов Колев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 100 8
12 Йоанна Найденова Стефанова МГ "Баба Тонка" град Русе 5 100 8
13 Богомил Атанасов Дочев ОУ "Братя Миладинови" град Русе 5 95 9
14 Виктория Пламенова Пенчева СОУ "Васил Левски" град Русе 5 95 9
15 Едуард Вахан Саркисян МГ "Баба Тонка" град Русе 5 95 9
16 Ивелин Лъчезаров Ченков МГ "Баба Тонка" град Русе 5 95 9
17 Красимир Христов Метев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 90 10
18 Кристиан Красимиров Драголов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 90 10
19 Георги Николаев Саджеклиев МГ "Баба Тонка" град Русе 5 85 11
20 Кристиян Пламенов Георгиев СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 85 11
21 Александър Георгиев Данев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 80 12
22 Георги Георгиев Петров МГ "Баба Тонка" град Русе 5 80 12
23 Иван Красимиров Недков ОУ "Иван Вазов" град Русе 5 80 12
24 Йоана Михайлова Черноколева МГ "Баба Тонка" град Русе 5 80 12
25 Самуил Каменов Димитров ОУ "Тома Кърджиев" град Русе 5 80 12
26 Александър Венелинов Георгиев ОУ “Любен Каравелов” град Русе 5 80 12
27 Десислава Видкова Ризанова МГ "Баба Тонка" град Русе 5 75 13
28 Мартин Миленов Милков СОУ "Възраждане" град Русе 5 75 13
29 Тошо Иванов Трифонов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 5 75 13
30 Деница Дончева Караколева СОУЕЕ "К. К. Философ" град Русе 5 70 14
31 Полиин Красимирова Коева СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 70 14
32 Ростислав Русланов Русев СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 70 14
33 Симеон Венциславов Танков СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 70 14
34 Вероника Александрова Ганчева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 65 15
35 Константин Стоянов Камбуров СОУ "Възраждане" град Русе 5 65 15
36 Александър Илков Панчев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 60 16
37 Георги Даниелов Димитров ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 60 16
38 Йоана Красимирова Димитрова ОУ "Братя Миладинови" град Русе 5 60 16
39 Мария-Магдалена Данаил Димитрова СОУ "Възраждане" град Русе 5 60 16
40 Кристиан Георгиев Георгиев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 5 55 17
41 Петя Ясенова Сергева          СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 55 17
42 Ростислав Пламенов Петков СОУ "Христо Ботев" град Русе 5 55 17
43 Мирена Найденова Йорданова  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Ряхово 5 55 17
44 Гергана Пламенова Калоева СОУ "Васил Левски" град Русе 5 50 18
45 Йоан  Йорданов Кирилов        СОУ ”Христо Ботев” град Русе 5 50 18
46 Николай Георгиев Тодоров  СОУ "Васил Левски" град Русе 5 50 18
47 Захари Теодосиев Досев СОУЕЕ "Св. Константин - Кирил Философ" град Русе 5 45 19
48 Ива Милкова Василева ОУ "Иван Вазов" град Русе 5 45 19
49 Петър Ивайлов Митев ОУ “Любен Каравелов” град Русе 5 45 19