ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"
проведено на 23 март 2013 год.
No по ред Име, презиме, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред Място
1 Валери Валериев Станчев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 140 1
2 Калоян Цветелинов Спиров МГ "Баба Тонка" град Русе 6 135 2
3 Радомир Радославов Пеев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 135 2
4 Константин Найденов Господинов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 130 3
5 Николай Светославов Стоилов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 130 3
6 Кристина Георгиева Стамболийска МГ "Баба Тонка" град Русе 6 125 4
7 Никол Иванова Иванова МГ "Баба Тонка" град Русе 6 125 4
8 Петър Ивелинов Няголов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 125 4
9 Денис Пламенов Петров  МГ "Баба Тонка" град Русе 6 120 5
10 Калоян Александров Ашиков МГ "Баба Тонка" град Русе 6 120 5
11 Боряна Валентинова Томова МГ "Баба Тонка" град Русе 6 115 6
12 Виктор Димитров Чорбаджиев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 115 6
13 Даниел Данаилов Йорданов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 115 6
14 Ростислав Димитров Петров МГ "Баба Тонка" град Русе 6 115 6
15 Анастасия Красимирова Великова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 110 7
16 Даниел Даниелов Петров СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 6 110 7
17 Петър Емилов Борисов ОУ "Иван Вазов" град Русе 6 110 7
18 Весела Красимирова Денева МГ "Баба Тонка" град Русе 6 105 8
19 Борис Радославов Батанов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 100 9
20 Магдалена Златкова Георгиева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 6 100 9
21 Никол Любомирова Цветанова СОУ ”Христо Ботев” град Русе 6 100 9
22 Обретен Тодоров Обретенов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 100 9
23 Преслав Николаев Чонев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 100 9
24 Аделина Александрова Димитрова СОУ ”Христо Ботев” град Русе 6 95 10
25 Веселин Ивов Събев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 95 10
26 Георги Светославов Бърдаров МГ "Баба Тонка" град Русе 6 95 10
27 Евгени Евгениев Гецов МГ "Баба Тонка" град Русе 6 95 10
28 Николай Каменов Иванов СОУЕЕ "Св.  Константин - Кирил Философ" град Русе 6 95 10
29 Екатерина Владимирова Банчева СОУПНЕ "Фридрих Шилер" град Русе 6 90 11
30 Кристина Евгениева Петрова СОУ "Панайот Волов" град Бяла 6 90 11
31 Мариела Владимирова Христова СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" град Две могили 6 90 11
32 Мирослава Руменова Ивайлова ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 90 11
33 Бирол Еролов Бехатов СОУ ”Христо Ботев” град Русе 6 85 12
34 Росена Росенова Христова ПЧСОУ „Леонардо да Винчи” град Русе 6 85 12
35 Александър Венелинов Георгиев ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 80 13
36 Йоан  Любомиров  Караиванов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 6 80 13
37 Кристиан Пламенов Спасов ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 80 13
38 Кристиян Ивов Иванов СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 6 80 13
39 Славена Пламенова Данева ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 80 13
40 Александър Миленов Георгиев МГ "Баба Тонка" град Русе 6 80 13
41 Бетина  Диянова  Минкова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 6 70 14
42 Благой Георгиев Благоев СОУ "Христо Ботев" град Русе 6 70 14
43 Пламен Даниелов Димитров ОУ “Любен  Каравелов” град Русе 6 65 15
44 Преслав Венциславов Георгиев  СОУ "Васил Левски" град Русе 6 65 15
45 Геновева Стефанова Георгиева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Ряхово 6 50 16
46 Елица Венциславова Георгиева СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" град Русе 6 45 17
47 Поля Ясенова Якова  ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" село Ряхово 6 45 17
48 Стела Боянова Гърбатова СОУ ”Христо Ботев” град Русе 6 45 17